ورود  \/ 
x
x
x

فیلتر کتاب‌ها

ریست همه
final2878

روانشناسی شخصیت

48,000 تومان
48,000 تومان
قیمت / kg:
موجود است
موضوع
درس و تست
موضوع آموزش
روان شناسی
نویسنده
مرتضی ساعدی , دکتر سميه شاه مرادی
مقطع تحصیلی
کارشناسی ارشد ودکتری
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
368
نوع جلد
شومیز
قطع
رحلی
وزن
960گرم

كتاب مورد نظر داراي ويژگي‌هاي زير مي‌باشد:
۱ـ تمام مطالب و مفاهيم درسي به صورت كامل توضيح داده شده است و براي درك بهتر مطالب، بعد از پايان هر مبحث چندين مثال و تست قرار داده‌ايم.
۲ـ در پايان هر فصل، سؤالات آزمون‌هاي سراسري و آزاد از سال ۹۴ـ۸۱ و دكتري از سال ۹۴ـ۹۱ با پاسخ تشريحي آنها قرار داده شده است؛ مزيت اين روش در اين است كه دانشجو اولاً صددرصد با تست‌هاي كنكور هر فصل آشنا مي‌شود و ثانياً كاربرد مطالب را به صورت عيني در تست‌هاي بيان‌شده، مشاهده مي‌كند.
۳ـ در پايان هر فصل آزمونیجهت سنجش داوطلب قرار داده شده كه پاسخ كليدي اين آزمون‌ها در انتهاي كتاب آورده شده است. داوطلب با پاسخ به اين آزمون‌ها به نقاط ضعف و قوت خود پي مي‌برد و مي‌تواند براي رفع ضعف‌هاي خود اقدام نمايد.
۴ـ به دليل وجود نكات متنوع و زيادي كه در اين درس وجود دارد، به منظور اينكه بتوانيد به تمامي نكات اشراف كامل داشته باشيد، تنها راه‌حل را در اين ديديم كه مثال‌هاي گوناگون و متنوع در اين كتاب بگنجانيم تا شما با تمام نمونه‌هايي كه مي‌توانند به عنوان سؤال در كنكور مطرح ‌شوند، آشنا شويد.
۵ـ در انتهاي كتاب سؤالات آزمون‌های سراسري ارشد و دكتري ۹۵، ۹۶ و ۹۷ با پاسخنامه كاملاً‌ تشريحي و ۳ مرحله آزمون خودسنجي با سطوح A (ساده)، B (متوسط) و C (سخت) ارائه شده است.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

فهرست مطالب