ورود  \/ 
x
x
x

فیلتر کتاب‌ها

ریست همه
final1783

روانشناسی فیزیولوژیک،انگیزش و هیجان

40,000 تومان
40,000 تومان
قیمت / kg:
موجود است
موضوع
درس و تست
موضوع آموزش
روان شناسی
نویسنده
حجت‌الله ابراهيمي , سیمین سیافی , سمیه عزیزی
مقطع تحصیلی
کارشناسی ارشد
سال انتشار
1397
تعداد صفحات
368
نوع جلد
شومیز
قطع
رحلی
وزن
960گرم

اين كتاب با مرور عميق در روانشناسي فيزيولوژيك، انگيزش و هيجان و بيشتر با هدف يادگيري و جمع‌بندي مطالب مورد نظر در درس روانشناسي فيزيولوژيك، انگيزش و هيجان در كنكورهاي آزمون سراسري، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامي مطرح مي‌شود كه شامل بيست و سه فصل است. در هر فصل ابتدا مروري بر مطالب شده و سپس مثال‌هاي مناسب با آن فصل انتخاب شده است؛ همچنين تست‌هاي كنكورهاي دوره‌هاي قبل (از سال ۷۵ تا ۹۴) اعم از آزمون سراسري، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد در پايان هر فصل گنجانده شده است.
سعي بر اين بوده كه تا حد ممكن تمام پاسخ‌هاي ارائه شده براي سؤالات كنكور تشريحي باشند؛ زيرا وجود پاسخ‌هاي تشريحي و يا طرح درس مربوط در كنار تست، اين امكان را به داوطلبان عزيز مي‌دهد كه علاوه بر مشاهده پاسخ صحيح تست، دليل صحيح بودن پاسخ را دريابند و موضوع درس مربوط را به ياد آورند. علاوه بر اين، در پايان هر فصل نيز يك خودآزمايي مطرح شده كه پاسخنامه‌ي كليدی آن نيز در انتهاي كتاب ارائه شده است.
در انتهاي كتاب پاسخ تشريحي سؤالات آزمون‌های‌ سراسري ۹۷ـ ۹۵ و ۳ مرحله آزمون خودسنجي با سطوح A (ساده)، B (متوسط) و C (سخت) گنجانده شده است.

بازنگری ها

هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

فهرست مطالب